Co zyskasz we współpracy z agentem nieruchomości?

Podjęcie decyzji o sprzedaży nieruchomości to tylko połowa sukcesu. Dlatego zadaj sobie 3 ważne pytania! Nie musisz odpowiadać na nie sam. 
Miło mi Cię poznać! – twój agent nieruchomości.

 

 
Jak bezpiecznie sprzedam dom lub mieszkanie?post_marzena

Od trzech lat codziennie obsługuję różne nieruchomości swoich klientów. Wiele osób zanim skorzystało z moich usług przyznało, że odkładali decyzję o sprzedaży domu czy mieszkania ze względu na zawiłości prawne. Tak, zanim wystawisz ogłoszenie musisz sprawdzić dokładnie stan prawny swojej nieruchomości. Istnieje kilka ustaw, w które powinieneś się zgłębić. Przede wszystkim jest to ustawa „O gospodarce nieruchomościami” ­– „święta księga” każdego agenta nieruchomości.

Zorientuj się również w prawie podatkowym oraz zapoznaj się z dokumentami bezpośrednio odnoszącymi się do typu sprzedawanej nieruchomości. To może być na przykład ustawa „O niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego”- jeżeli akurat chcesz sprzedać mieszkanie z zasobów STBS.  Zapewniam Cię, że żadna transakcja nie wygląda tak samo. Dlatego jeżeli nie jesteś na bieżąco z prawem rządzącym na rynku nieruchomości , powierz to zadanie profesjonalnemu agentowi nieruchomości. Dzięki temu, że mogłam uczestniczyć w obsłudze blisko 130 różnych umów, wiem jak zadbać o interesy swoich klientów. 

 

 

 


post_statystykaIle wart jest mój dom?

Bardzo ważne jest ustalenie właściwej ceny sprzedaży. Znajomość rynku nieruchomości oraz prawidłowa wycena domu spowoduje, że szybciej znajdziesz kupca. Zbyt wysoka cena może okazać się zaporową. Oczywiście zawsze można ją obniżyć. Ale wyobraź sobie, że chcesz kupić dom i od pół roku widzisz tę samą nieruchomość w serwisie ogłoszeniowym. Myślisz sobie, ale drogo, nie stać mnie. Ogłoszenie to widziałeś już  tysiąc razy, więc omijasz je dalekim łukiem. Właśnie w ten sposób pozbywasz się potencjalnych klientów. 

Spotykam się też z sytuacjami, kiedy klienci zaniżają wartość swoich nieruchomości. Wówczas dzięki mojej wycenie, nie tracą na transakcji. Czy jesteś pewien, że cena twojej nieruchomości nie jest przeszacowana lub nie jest  za niska? Pozwól, że się temu przyjrzę…

 

 

 

  

 

Jak ogłoszę sprzedaż nieruchomościpost_dron2

Czy wiesz jak sprawić, aby dotrzeć do kupującego? Ja mam pełne wsparcie zespołu, który specjalizuje się w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży. Zdjęciami zajmuje się fotograf, wyrysowaniem planu architekt, a ktoś jeszcze inny promowaniem ogłoszenia w serwisach. Czasem potrzebne jest przeprowadzenie home stagingu, a nawet zatrudnienie firmy sprzątającej lub ogrodnika.

Większość internautów poświęca tylko 20 sekund na jedno ogłoszenie! Dlatego twoja nieruchomość musi być zaprezentowana profesjonalnie. Nie zmarnuj szansy na sprzedaż i wystaw swój dom bezpiecznie oraz we właściwej cenie. W przeciągu ostatniego kwartału sprzedałam 13 nieruchomości.  Skontaktuj się ze mną, jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży!

Marzena Kantor
Doradca ds. sprzedaży nieruchomości
Tel. 530-187-778
[email protected]
zobacz moje oferty

 

DNI OTWARTE