Aplikacja Nawiguj.com zajęła II miejsce w Konkursie Galileo Masters 2016

Podczas Gali Finałowej w siedzibie Agencji Rozwoju Przemysłu ogłoszono drugi najlepszy projekt konkursu, którym został Nawiguj.com, czyli nowoczesne narzędzie sprzedaży ułatwiające lokalizowanie nieruchomości w terenie.

statuetka_za_ii_miejsce_dla_aplikacji_nawiguj_comPodstawowym zastosowaniem aplikacji jest nawigacja prowadząca zarówno agentów jak i klientów do nieruchomości ze wskazaniem granic działek w terenie w czasie rzeczywistym.

 

Aplikacja, która powstała w PARTNER Nieruchomości przerodziła się w Startup i zajęła II miejsce w polskiej edycji Galileo Master 2016. Nagrodę za zajęcie II miejsca odebrał Adam Parzusiński z APP Development/PARTNER Nieruchomości.

 

 

 

dzialki_na_sprzedaz_w_dloni_na_wyciagniecie_reki

Dostęp do mapy

Dzięki Nawiguj.com możesz sam swobodnie zobaczyć w terenie wszystkie interesujące Cię nieruchomości a dopiero później skontaktować się z agentem w sprawie szczegółów. Możesz zlokalizować nieruchomość na telefonie lub tablecie i jednym kliknięciem nawigować pod same granice działki. Na tym jednak nie koniec! Czym jeszcze zaskakują nas twórcy aplikacji?

Po włączeniu aplikacji pojawia się mapa. Jeżeli klikniesz na wybraną nieruchomość Twoim oczom ukażą się jej granice i wymiary. Tutaj możesz również wybrać co chcesz zrobić dalej:

– nawigować do działki,

– oglądać granice działki w czasie rzeczywistym,
– zobaczyć szczegóły oferty w internecie,
– zadzwonić i porozmawiać z agentem.

Jeżeli wybierzesz pierwszą opcję dojedziesz do działki, a na miejscu będziesz mógł skorzystać z funkcji AR. Na ekranie własnego telefonu zobaczysz granice działki nałożone na obraz z aparatu, oczywiście wszystko to w czasie rzeczywistym. Pomocne? Bardzo. Sprawdzisz również gdzie znajduje się punkt podpięcia do gazu, wodociągu i prądu. Dzięki aplikacji zdobędziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat interesującej Cię nieruchomości.

 

rozszerzona_rzeczywistosc_w_aplikacji_nawiguj_comRewolucja w branży nieruchomości

Aplikacja daje możliwość oglądnięcia nieruchomości w dowolnym dniu o dowolnej godzinie.  Można wybrać się na oglądanie działek w ramach rodzinnej wycieczki w niedzielne popołudnie lub oglądnąć nieruchomość późno w nocy bo na oglądanie w godzinach otwarcia biura nie pozwala nam rodzaj wykonywanej pracy.

Nawet jeżeli kupujący ma możliwość umówienia się z agentem w ciągu dnia to i tak często się zdarza, że bardziej odpowiada mu pierwsza samodzielna wizyta na nieruchomości, kiedy na spokojnie może przyjrzeć się wszystkim jej zaletom i wadom – w dzisiejszych czasach ludzie cenią sobie samodzielność i poczucie swobody.  

Samodzielne oglądanie działek jest również bardzo dobrym sposobem na wstępną selekcję ofert. W kolejnym etapie klient kontaktuje się już bezpośrednio z biurem, aby uzyskać szczegóły na temat nieruchomości, które naprawdę go interesują.

W takich przypadkach kontakt ten znacznie częściej kończy się transakcją zakupu. Jesienią, kiedy mamy najlepszy czas na inwestycję w grunty aplikacja może okazać się nieocenioną pomocą w dokonaniu najlepszego wyboru.

 

screen5Młody STARTUP z Nowego Sącza

Aplikacja jest już dostępna do pobrania w sklepie GooglePlay oraz AppStore. Zarówno pobranie jak i korzystanie  z niej są całkowicie darmowe. To kolejne zaskoczenie. Młody startup osiągający coraz to większe sukcesy od środka zmienia branżę nieruchomości w całej Polsce.

 

Galileo Masters

Polska edycja konkursu Galileo Masters jest doskonałym dowodem tego, że polska myśl w wykorzystaniu danych satelitarnych (tzw. „downstream”) już w tej chwili jest silna i doceniana na świecie. Warto wspierać dalszy rozwój tej branży, ponieważ odpowiada ona na potrzeby rynkowe, w tym komercyjne.

 

Partnerzy i organizatorzy polskiej edycji Galileo Masters:  Blue Dot Solutions, Black Pearls VC, Polska Agencja Kosmiczna, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencja Rozwoju Przemysłu, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, GMV, Creotech Instruments S.A., ITTI. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Rozwoju, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego.

Galileo Masters (European Satellite Navigation Competition – ESNC) uznawany jest za najważniejszy w Europie konkurs dla osób zainteresowanych technologiami satelitarnymi, którzy myślą o działalności w sektorze kosmicznym. Do konkursu zgłaszane są pomysły na aplikacje, urządzenia i technologie wykorzystujące nawigację satelitarną. Nagroda główna w konkursie wynosi 20 000 euro, a suma wszystkich nagród przekracza 1 milion euro. Polska edycja konkursu w 2016 roku zdobyła najwięcej zgłoszeń spośród wszystkich edycji w Europie.

 

DNI OTWARTE