marketing rebranding doradztwo2

Efektywny marketing

Skuteczny rebranding

Doradztwo strategiczne


Tworzymy skuteczne oferty sprzedaży nieruchomości. Prowadzimy działania marketingowe w oparciu o nowoczesne i sprawdzone narzędzia marketingowe.

By sprzedać nieruchomość z zyskiem, potrzebujesz spójnych działań marketingowych, które przekładają się na odpowiedni wizerunek inwestycji i zwiększają jej atrakcyjność.

 

Jak działamy? Jesteśmy Twoją prawą ręką w sprzedaży nieruchomości:

 

  1. Analiza potrzeb.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie i ustalamy, czego poszukują Twoi klienci, co sprawia, że decydują się na konkretny typ nieruchomości.

  1. Strategia komunikacji.

Ustalamy spójny przekaz, z jakim wyjdziemy do potencjalnych klientów i dobieramy do niego narzędzia sprzedażowe oraz media.

  1. Doradztwo

Nie ograniczamy się do działań marketingowych – na bieżąco sugerujemy zmiany i kroki niezbędne, aby zwiększyć sprzedaż i wyróżnić inwestycję na tle konkurencji.

  1. Sprzedajemy Twoją nieruchomość!

 

Działamy skutecznie. Inwestycje, dla których stworzyliśmy kampanie rebrandingowe sprzedały się 3 razy szybciej. W wyniku naszych działań zainteresowanie klientów wzrasa średnio o 80%.

 

Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami – opowiemy Ci ze szczegółami, jak to zrobiliśmy i wspólnie pomyślimy, co możemy zrobić dla Ciebie.