10th anniversary logo template with a shadow on circle number 1 one. 10 years anniversary icon. Ten years birthday party symbol. Tenth company sale sticker, badge, ribbon, poster, logotype, emblemDziałamy na rynku od 10 lat i przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, dzięki której wiemy, jak należy prowadzić skuteczne biuro nieruchomości.

Chętnie podzielimy się z Tobą naszym know-how. Zostań jednym z nas, dołącz do naszej sieci franczyzowej!

 

Wprowadzimy Cię w arkana branży nieruchomości.

Stworzyliśmy wytyczne i procedury, które pomogą Ci prowadzić biznes bez przeszkód i nie popełnić błędów w kluczowej, początkowej fazie jego rozwoju. Przekażemy Ci komplet dokumentów, umów i innych papierów, nad którymi szkoda tracić długie godziny.

 

Przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników

Nauczymy Cię postępować z klientami i prowadzić działania promocyjne zgodnie z najlepszymi i najbardziej skutecznymi praktykami, do których sami dochodziliśmy przez wiele lat. Od prowadzenia rozmowy handlowej po prezentację nieruchomości – od nas dowiesz się wszystkiego.

 

Doradztwo i mentoring

Jako nasz partner nigdy nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Sieć Partner, zgodnie z nazwą naszej marki, wspiera się nawzajem. Nie tylko na szkoleniach, ale również w codziennej pracy możesz liczyć na nasze rady czy pomoc. Twój sukces to w końcu nasz sukces. Pracujemy na jeden cel.

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o szczegółach!


Portrait of happy smiling female customer support phone operator at workplace.

Skontaktuj się z  Nami i uzyskaj  więcej informacji!

Wolisz kontakt telefoniczny?

 Zadzwoń:

+48 530 525 520

+48 (18) 4444 600