slajd1m

Sprzedajemy nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym od 10 lat. Przez ten czas poznaliśmy skuteczne narzędzia marketingowe i wiemy, jak się nimi posługiwać. Dlatego stworzyliśmy markę MARKETING Nieruchomości.

Zastanów się: kto lepiej wypromuje Twoją nieruchomość? Licencjonowane biuro z dziesięcioletnim doświadczeniem, które zna rynek i potrzeby klientów czy agencja reklamowa? No właśnie.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić:

  • Identyfikacja wizualna marki i key visual
  • Copywriting
  • Przygotowanie materiałów BTL
  • Stworzenie strony internetowej
  • Kampania outdoorowa, druk wielkoformatowy
  • Kampania w mediach społecznościowych
  • Przygotowanie projektu konstrukcji na targi mieszkaniowe

Nasze realizacje

Tworzymy skuteczne oferty sprzedaży nieruchomości. Prowadzimy działania marketingowe w oparciu o nowoczesne i sprawdzone narzędzia marketingowe.

By sprzedać nieruchomość z zyskiem, potrzebujesz spójnych działań marketingowych, które przekładają się na odpowiedni wizerunek inwestycji i zwiększają jej atrakcyjność.

-Jak działamy? Jesteśmy Twoją prawą ręką w sprzedaży nieruchomości:

 1. Analiza potrzeb.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie i ustalamy, czego poszukują Twoi klienci, co sprawia, że decydują się na konkretny typ nieruchomości.

 1. Strategia komunikacji.

Ustalamy spójny przekaz, z jakim wyjdziemy do potencjalnych klientów i dobieramy do niego narzędzia sprzedażowe oraz media.

 1. Doradztwo

Nie ograniczamy się do działań marketingowych – na bieżąco sugerujemy zmiany i kroki niezbędne, aby zwiększyć sprzedaż i wyróżnić inwestycję na tle konkurencji.

 1. Sprzedajemy Twoją nieruchomość!

Działamy skutecznie. Inwestycje, dla których stworzyliśmy kampanie rebrandingowe sprzedały się 3 razy szybciej. W wyniku naszych działań zainteresowanie klientów wzrasta średnio o 80%.

 

Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami – opowiemy Ci ze szczegółami, jak to zrobiliśmy i wspólnie pomyślimy, co możemy zrobić dla Ciebie.


Portrait of happy smiling female customer support phone operator at workplace.

Skontaktuj się z  Nami i uzyskaj  więcej informacji!

Wolisz kontakt telefoniczny?

 Zadzwoń:

+48 530 525 520

+48 (18) 4444 600