Odpowiednia prezentacja nieruchomości to klucz do szybkiej i zyskowej sprzedaży. Klient nie kupuje czterech ścian tylko potencjał, który w nich tkwi i swoje wyobrażenia, co z nimi zrobi. Trzeba mu tylko pokazać możliwości. Zajmujemy się sprzedażą i zarządzaniem wynajmem nieruchomości na terenie województwa małopolskiego, szczególnie w Nowym Sączu.

Setki transakcji i ofert oraz ponad tysiąc zadowolonych klientów oznacza jedno: znamy skuteczne techniki promocji i sprzedaży. Mamy branżowy know-how, którego nie zapewni Ci żadna agencja reklamowa czy inne biura, a nasi agenci mają tylko jedno zadanie – zadbać o szybką i zyskowną sprzedaż Twojej nieruchomości.

Nie wierzysz? Sprawdź nasze referencje lub skontaktuj się z nami.

Kiedy sprzedajesz mieszkanie czy dom masz już pewien obraz jak powinno to wyglądać. Atrakcyjna kwota, możliwie jak najkrótszy czas sprzedaży – to Twoje cele. Aby to osiągnąć trzeba zapoznać się z realiami lokalnego rynku nieruchomości oraz trochę popracować nad samą nieruchomością. Brudne, od lat nieużywane mieszkanie z pewnością nie zachęca do urządzenia w nim swojego przyszłego domu. Dobrze wyważona cena i świetnie prezentujące się, czyste wnętrze to podstawa. Do tego świetne zdjęcia, profesjonalna prezentacja i sukces mamy w garści.

szablon-zdjec-na-podstronach1

 

szablon-zdjec-na-podstronach2

 

Tym zajmiemy się my. Co możemy zrobić?

  • Home Staging – aranżacja wnętrza, która pokaże jego potencjał
  • Sesja zdjęciowa wnętrza
  • Unikatowe zdjęcia z drona
  • Pomiary i plany nieruchomości w 2D i 3D w każdym ogłoszeniu
  • Skuteczne teksty pisane językiem korzyści
  • Umieszczanie ogłoszeń w największych serwisach
  • Reklama outdoorowa – od projektu po montaż
  • Negocjacje, obsługa prawna, kontakt z notariuszem

   

  Dlaczego pomoc Pośrednika może okazać się niezastąpiona? Po pierwsze, agent nieruchomości od podszewki zna lokalny rynek nieruchomości. Nawet jeżeli możesz sprawdzić ceny w internecie to musisz mieć świadomość, że znacznie różnią się one od rzeczywistych cen jakie są osiągane w przypadku sprzedaży. Czy wiedziałeś, że różnica między ceną ofertową a transakcyjną może sięgać aż 16%? Dzięki wiedzy naszych agentów możesz uniknąć tak drastycznego obniżenia ceny nieruchomości przy umowie końcowej.

  Po drugie, tylko osoba z zewnątrz jest w stanie zauważyć wszystkie estetyczne niedociągnięcia nieruchomości. Przedmioty, które Twoim zdaniem są przepiękne mogą zupełnie nie odpowiadać gustom nowych nabywców. Ponieważ od lat mieszkałeś w ich otoczeniu nawet nie zwrócisz na nie uwagi. Agent wychwyci wszystko co jest zbędne i niepotrzebnie personalizuje wnętrze. Podobno mieszkanie sprzedaje łazienka. My wiemy, że najszybciej sprzedają się po prostu mieszkania neutralne – bez śladów obecności poprzedniego właściciela.

  Wszystko wygląda pięknie. Klient zachwycił się mieszkaniem – teraz przyszła kolej na szczegóły. Czy jesteś przygotowany na serię pytań na temat stanu prawnego mieszkania? Na trudne negocjacje i krytykę każdego najmniejszego szczegółu, po to aby osiągnąć możliwie jak najniższą cenę? Wiemy, że szybko znajdziesz 10 bardziej pożytecznych rzeczy, które mógłbyś w tym czasie robić. Księgi wieczyste, podatki, opłaty, notariusz, zaświadczenia z gminy, dokumenty potrzebne do przeprowadzenia sprzedaży z pewnością do nich nie należą. Zacznij robić to co lubisz, a my zajmiemy się resztą.

  szablon-zdjec-na-podstronach3

  Średnio sprzedaż nieruchomości zajmuje nam 3 miesiące. Jeśli jej nie sprzedamy, nie płacisz za reklamę, więc nic nie ryzykujesz. Nie ma na rynku lepszej oferty. Napisz do nas!


  Portrait of happy smiling female customer support phone operator at workplace.

  Skontaktuj się z  Nami i uzyskaj  więcej informacji!

  Wolisz kontakt telefoniczny?

   Zadzwoń:

  +48 530 525 520

  +48 (18) 4444 600