Skuteczne biuro nieruchomosci

Każda firma może napisać, że jest numerem jeden, ale nie każdy może pochwalić się tak dobrymi wynikami. Co biuro Partner Nieruchomości robi, że ma tyle klientów i taką skuteczność? Przekonaj się sam!

Co oznacza skuteczność dla klienta? Zapewne to, że szybko poszukamy lub sprzedamy nieruchomość po najlepszej cenie. Każde biuro nieruchomości może nawijać makaron na uszy i przy tym niezbyt życzliwie wyrażać się o pośrednikach, po których przyjęli sprawę. Słyszeliście zapewne nie raz: teraz na pewno sprzedamy, my jesteśmy skutecznym, profesjonalnym biurem. I co wtedy należy zrobić? Wejść na stronę tego biura i przekonać się samemu o jego profesjonalizmie, o którym mówią. W dzisiejszych czasach klient szuka online. Tak więcej zwróć uwagę czy biuro, z którym współpracujesz zadbało o swoją wizytówkę, jaką jest strona internetowa. A jak to sprawdzić? Na co zwrócić uwagę? Już piszę!

W przypadku biur nieruchomości ważne jest, aby strona była intuicyjna. Klient powinien z łatwością poruszać się po niej i bez problemu wyfiltrować nieruchomości, które go interesują. Co jednak decyduje o tym, że zainteresuje się daną nieruchomością i zadzwoni lub napisze? Zobacz!

 

post_blok21) Profesjonalne zdjęcia nieruchomości – dobra sesja mieszkania sprzedaje lepiej niż tysiąc słów. Zobacz czy zdjęcia oferty zachęcają do kupna. Jeżeli na przykład mieszkanie ma trzy pokoje to czy rzeczywiście widzisz te wszystkie pomieszczenia. Czy zdjęcia są odpowiednio oświetlone, czy nie ma na nich zbędnych przedmiotów ( np. kosmetyki w łazience). Pamiętaj, że chodzi o reklamę twojej nieruchomości i od jej prezentacji zależy jak długo będzie sprzedawana. Nie chcesz przecież, aby straciła na wartości. Dlatego jeżeli pośrednik chce zrobić zdjęcia twojego mieszkania telefonem komórkowym, to podziękuj mu za współpracę. Profesjonalne zdjęcia powinny być zrobione wyłącznie aparatem fotograficznym ze statywem. My właśnie w ten sposób pracujemy. W przypadku działek zamieszczamy również ujęcia z drona.

Taką sesję robimy każdej nieruchomości!

 

 

 

ogloszenie2) Czytelne ogłoszenia – wchodząc na stronę zwróć uwagę czy dana nieruchomość jest szczegółowo opisana. Postaw się w roli kupującego i zobacz czy wszystkie najważniejsze informacje są opisane na stronie. Główne parametry to:

– w przypadku działki: typ( np. budowlana czy rolna), kształt działki, metraż, media ( woda, prąd, gaz), kanalizacja, droga dojazdowa, dokładna lokalizacja,

–  przy mieszkaniu sprawdź: stan prawny ( własnościowe, spółdzielcze, spółdzielczo-własnościowe, STBS), metraż, rok budowy, piętro i liczba pięter w budynku, informacje o opłatach ( wysokość czynszu), ilość pokoi i ich metraż, dokładna lokalizacja,

– dom: rok budowy, metraż, ilość pokoi, kształt działki i metraż, media, droga dojazdowa, dokładna lokalizacja.

 

Oprócz tego zwróć uwagę na tytuł ogłoszenia, który powinien zachęcić do wejścia i zapoznania się z ofertą. Natomiast opis powinien być wyczerpujący i wskazywać na korzyści nieruchomości.

Spójrz na nasze opisy!

 

 

post_blok33) Rzuty – opisy i zdjęcia to nie wszystko. Ważny jest również układ pokoi w mieszkaniu, kształt działki, czy położenie domu na działce. To wszystko zobaczysz dzięki zamieszczonym w ogłoszeniu rzutom. Zobacz jak to wygląda w Partner Nieruchomości:

 

4) Dokładne wymiary działki – powiedzmy, że klient szuka działki do 1000 m2 ? Bez konkretnych wymiarów lub rzutu nie wie jaki ona ma kształt, a to może mieć wpływ na wybór np. projektu budowlanego. Zamieszczając tak szczegółowe informacje na temat nieruchomości zaoszczędzamy czas poszukującego. Tym samym kontaktuje się on z nami w sprawie konkretnej działki, a to skraca czas potencjalnej finalizacji transakcji.

 

 

 

 

post_blok75) Responsywna strona www – coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Dlatego zadbaj, aby oferta twojej nieruchomości trafiła również do poszukujących przez telefony komórkowe, czy tablety. Sprawdź czy strona internetowa biura, z którym chcesz współpracować poprawnie wyświetla się na urządzeniach moblinych. Taką stronę możesz sprawdzić na stronie Google, gdzie wystarczy wpisać adres strony danej firmy. Kliknij tu i sprawdź responsywność wybranego przez siebie biura nieruchomości.(https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=PL )

 

6) Dokładna lokalizacja – często biura nie podają lokalizacji, wówczas klient nie jest pewien czy ogląda nieruchomość w interesującej go lokalizacji. Nie kontaktuje się, obawiając się straconego czasu. W Partner Nieruchomośći nie doświadczysz tego. Mamy podpisane umowy współpracy z każdym właścicielem, co daje nam swobodę w reklamowania dokładnej lokalizacji bez ukrywania adresu. U nas nieruchomości nie kryją tajemnic, a zasady są jasne i przejrzyste.

 

 

 

post_blok67) Szybki kontakt z klientem – jeżeli poszukujący zadaje pytanie to trzeba odpowiedź jak najszybciej. To właśnie w tej chwili jest zainteresowany tą ofertą i oczekuje dawki informacji, zanim przejdzie do następnych ciekawych nieruchomości. W Partner Nieruchomości wiemy jak ważny jest czas odpowiedzi. Dlatego nie pozwalamy naszym klientom czekać dłużej niż kilka minut. Zrób test i sprawdź wybrane przez siebie biuro. Zadzwoń i napisz do nich. Zobacz czy szybko dostarczyli Ci wyczerpującej informacji na temat nieruchomości.

To tylko część zasad, które wpływają na to, że strona jest często odwiedzana. Takie standardy prezentuje nasze biuro. Staramy się, aby nieruchomości były rzetelnie przedstawione na responsywnej stronie. To wszystko wpływa na to, że strona partner-online.pl   jest lubiana i często odwiedzana. Skąd o tym wiemy? Statystyk SimilarWeb mówią same za siebie. Zobacz na wyniki!

Dlaczego masz zaufać tym wynikom? SimilrWeb to firma, która specjalizuje się w mierzeniu ruchu na stronach internetowych. Jest to  najbardziej rzetelne źródło informacji, ze wszystkich dostępnych w tej branży.

Sam widzisz, że decydując się na współpracę z Partner Nieruchomości, twoja nieruchomości dotrze do największej grupy klientów. Zatem jeśli chcesz, aby twoja nieruchomość znalazła się na najpopularniejszej stronie z nieruchomościami w Nowym Sączu, to spotkajmy się i porozmawiajmy o współpracy. Nazywam się Anna Kiełbasa , a tu możesz zobaczyć profesjonalne oferty, którym pośredniczę. 

Anna Kiełbasa
Doradca ds. sprzedaży nieruchomości
Tel. 530-722-183
[email protected]
zobacz moje oferty

DNI OTWARTE